Semināri

Juridiskajām personām piedāvāju seminārus par tieši Jums interesantām un aktuālā tēmām, kas saistītas ne tikai ar juridiskiem jautājumiem, bet arī ar tādiem ikdienas jautājumiem un problēmām, kas var sagādāt Jums raizes nākotnē. Kā piemēru varu minēt- darbinieku pretlikumīgas rīcības/zādzības darba vietā. Kā pret to nodrošināties, kas ir jāņem vērā un kā no tādiem gadījumiem izvairīties. Piedāvāju arī LR Normatīvo aktu skaidrojumus par konkrētām tēmām gan atsevišķiem darbiniekiem, piemēram, personāldaļā, vai arī darbinieku grupai, kuri strādā konkrētā darba jomā.

Jūsu ieguvums no tā- iegūsiet kvalificētākus, zinošākus darbiniekus, kas nākotnē pieļaus mazāk kļūdu, līdz ar to, samazinās Jūsu uzņēmuma iespējamos zaudējumus nākotnē, vēl jo vairāk tāpēc, ka varēsiet šo semināru izmaksas norakstīt uzņēmuma izdevumos.

Piedāvājiet jebkuras Jums interesējošas vai aktuālas tēmas un es tām sagatavošu kvalitatīvu prezentāciju. Sazinieties ar mani, vai arī ļaujiet to izdarīt man, sadaļā Sazināties ar mani, un mēs kopā atradīsim risinājumu jebkurai jūsu problēmai.